Bets10 Mobil - TıklaBets10 Mobil Adresine Giriş hiç bu kadar kolay olmadı.

Bets10’un Yeni Adresi 76-bets10.com

Bets10’lulara mükemmel bir haberim var. Bets10’un yeni adresi 77-bets10.com oldu. Artık Bets10’unun adresi ne oldu diye düşünmene gerek kalmadan anında giriş yapabileceğin bir adres var. Güncel haberleri sayfamdan oku ve kazandıran bonus kampanyalarından ilk sen haberdar ol. Kazanmana sadece bir tık kaldı. 

Bets10 kullanıcıları için yeni yıla dop dolu giriyor. Bets10 kampanya sayfasına bakma fırsatın hiç oldu mu? Bir çok kampanyasını şimdiden yayınladı. Kış karnavalı’nda 40.000 euro nakit ödül, tutan kupon efsanesi 250.000 TL bonus, 200.000 euro nakit ödül ve daha bir çok kampanya. Kazanman için seni beklemekte. Bets10 sayfasında yeni yılda cebini yüksek meblağlarla doldurmak istersen hemen güvenli girişini yap ve kazanmaya başla. 

Bets10’un kazandıran kampanyalarından bahsetmişken Las Vegas’ta tatil yapmaya ne dersin. Hem de cebinde 50.000 Euro nakitle. Nasıl mı? Detaylar hemen aşağıda. 

50.000 Euro Nakit Ödül ve Las Vegas Tatilli Turnuva

Hazır mıyız? Müthiş turnuva başlıyor.
Yapman gereken çok basit. 22 Kasım- 3 Aralık tarihleri arasında kampanya oyunlarında tek spinde (dönüşte) en yüksek kazancı elde et, toplam 50.000 Euro’ya varan nakit ödüllere ortak ol.
Bitmedi..
oyuncumuza herşey dahil iki kişilik süper lüks Las Vegas tatili hediye ediyoruz.

Şartlar ve Koşullar
Bu kampanya yalnızca 22 Kasım 2018 saat 12:00 ile 3 Aralık 2018 saat 02:00 arasında, Pragmatic Play işbirliğiyle düzenlenmekte olup, yalnızca Türkiye’den kayıtlı kullanıcılar için geçerlidir.
Mobilden ya da bilgisayardan kampanyada belirtilen slot oyunlarına giriş yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.
Kampanyadan faydalanabilmek için Ancient Egypt Classic™, Vegas Magic™, Ancient Egypt™, Wolf Gold™, Diamond Strike™ slot oyunlarında minimum 0.50 EUR / 3.5 TL değerinde bahis (spin/dönüş) yapmak gerekmektedir.
Freespin’le yapılan spinler bu kampanyada geçersizdir.
Kampanyadan ödül kazanabilmek için kampanya oyun/oyunlarında tek spinde en yüksek kazancı elde eden 999 kişi nakit ödülleri paylaşacaktır.
Turnuva detayları, kampanya süresi boyunca ilgili oyunların içerisinde takip edilebilir olacaktır.
İlk spin yapıldığında, kullanıcıya bir kod numarası verilir. Bu kod numarası sayesinde, kullanıcı kendi sıralamasını oyun içerisinden takip edebilecektir.
Liderlik sıralaması bilgisi 1 dakikada bir oyun içerisinde güncellenir.
Tüm görevlerin tamamlanması durumunda, oyuncular aynı görevleri yeniden tamamlayabilir. Liderlik sıralamasında daima kullanıcının en yüksek skoru baz alınacaktır.
Tatil paketi kazanan kullanıcı turnuva bittikten sonraki 7 iş günü içerisin de tatil paketini kabul ettiğini beyan etmelidir. Bu süre içerisinde iletişim kurulamayan kullanıcıların tatil paketi hakkı geçersiz olur.
Turnuvanın nakit ödülleri, kampanya bitiminden sonraki 72 saat içinde kullanıcı hesaplarına yatırılacaktır.
Çekilişi kazanan oyunculara ödenen para ödülü, bonus çevrim şartlarına dahil değildir.
Kampanyaya katılan kullanıcılarımız kazanmaları halinde tanıtım amacıyla ilk ad, soyadının ilk harfi ve şehir bilgisinin yayınlanabileceğini kabul ederler.

Bets10 Kampanya Sayfası

Bets10’layarak kazanmanın tam vakti. Unutma! Bets10’lamak her daim Kazandırır!