Bets10 Mobil - TıklaBets10 Mobil Adresine Giriş hiç bu kadar kolay olmadı.

Bets10 Para Çekme

Bets10 Para Çekme - İlk Bonus 300 TL
Bets10 Para Çekme – İlk Bonus 300 TL

Bets10 Para Çekme ve Para Yatırma Çok Kolay

Bets10 Para yatırma konusunda bu adreste detaylı bilgilendirmeyi yaptıktan sonra Bets10 Para çekme konusunda problemler yaşayan kullanıcılar için bu makaleyi hazırlamak istiyoruz. Daha öncede değinmiş olduğumuz gibi Bets10 para çekme konusunda da bir takım kurallar vardır. Bu konuları da başlıklar halinde sizlere aktaracağız. Her zaman dediğimiz gibi önceliklik olarak bilinçli bir oyunu teşvik ediyoruz.

Bets10 Para Çekme
Bets10 Para Çekme

Sektöründe lider Bets10, kredi kartından ön ödemeli kartlara, güvenli ve hızlı finansal metod çözümleri sunmaktadır.

Kredi ve Bankamatik kartı > Tek işlemde minimum 25 TL, maksimum 1.300 TL

kredikartiparacekme

Kredi kartınızı kullanarak Bets10 hesabınıza para yatırmak için yapmanız gereken tek işlem, hesabınıza giriş yapmak ve ardından sayfanın üst bölümünde yer alan “Para yatırma” seçeneğine tıklayarak, para yatırma metodlarının yer aldığı ana menüden uygun bölümü seçerek işleminizi yapmak olacaktır.

Ön ödemeli kart > Tek işlemde minimum 10 EUR, maksimum 10.000 EUR

cashixir_parayatirma

Cashixir, güvenlik ve gizlilik konularında endişe duymadan çevrim içi ödeme ve satın alma işlemlerini gerçekleştirmenize yarayan güvenilir bir ödeme sistemidir. Banka hesabınızdan havale yaparak bir kaç dakika içinde Cashixir temin edebilir ve Bets10 hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Hemen Cashixir almak için https://www.cashixir.com/ sayfasını ziyaret ederek Cashixir resmi sitesinden satıcılar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ön ödemeli kart > Tek işlemde minimum 10 EUR, maksimum 500 EUR

paykasa-parayatirma

Paykasa, internette alışveriş yapmayı sağlayan, tek kullanımlık ön ödemeli bir sanal karttır. Satın alacağınız bakiye ve üstünde yazılı bir kod içeren bu kartlarla birkaç dakika içerisinde para yatırabilirsiniz.

Paykasa metodu kredi kartı bulunmayan, kartlı işlem yapmayı tercih etmeyen kullanıcılarımız için banka havalesi ile kod alarak para yatırma alternatifi sağlamaktadır. Aracılar vasıtasıyla edineceğiniz Paykasa kodlarını, banka hesabınızdan direkt havale yoluyla satın alabilirsiniz.

PayKasa kart ve kodunuzu kendi insiyatifiniz doğrultusunda tercih edeceğiniz aracılardan temin edebilir, dilerseniz http://paykasareselling.com/resellers.html sayfasını ziyaret ederek resmi PayKasa sitesinden de satıcılar hakkında bilgi alabilirsiniz. Alacağınız kodun para birimi Euro olmalıdır.

Ön ödemeli kart > Tek işlemde minimum 10 EUR, maksimum 2.000 EUR

paykwik-parayatirma-cekme

Paykwik, Bets10 hesabınıza kartlı işlem yapmadan para yatırmanızı sağlayan, ön ödemeli bir kod sistemidir. Tek kullanımlık kontör kartlarıyla benzerlik gösteren bu metot ile sitemize son derece hızlı, güvenli ve başarılı bir şekilde para yatırmanız mümkündür.

Kart bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmadan anonim olarak para yatırma işlemlerinizi sürdürmenize imkan sağlayan Paykwik metodunda, kabul edilen geçerli kodları, www.paykwik.net/site/#partners resmi internet sitesine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.Sitemizde kabul edilip işlem yapılabilen para birimi sadece Euro’dur. Satın alma esnasında buna, özellikle dikkat etmenizi rica ederiz.

Sanal Cüzdan > Tek işlemde minimum 10 TL, maksimum 2.000 TL

ecopayz-parayatirma-cekme

EcoPayz ile çok cazip koşullarda $brand_variable hesabınıza para yatırabilmenizin yanında, Bets10 hesabınızdan Ecopayz e­cüzdanınıza alt limit 50 TL olmak üzere para çekme işlemi de yapabilirsiniz.

Ecopayz hesabı açmak son derece basit ve aynı zamanda ücretsiz olan bir işlemdir. https://secure.ecopayz.com/Registration.aspx linki üzerinden bir Ecopayz hesabı açabilir ve para yatırmaya başlayabilirsiniz.

EcoPayz hesabı hakkında merak ettiklerinizi, bilmek isteyebileceğiniz tüm detayları ve aklınıza takılabilecek tüm soruların cevabını EcoPayz firmasının Türkçe yardım safyalarında bulabilirsiniz. EcoPayz Yardım Sayfalarına ulaşmak için tek yapmanız gereken Buraya tıklamaktadır.

Bets10 Para Yatırma işlemlerini bilmiyorsanız onu da bu makaleden öğrenebilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları yazmaktan çekinmeyiniz. Aşağıdaki yorum formunu kullanabilirsiniz. 26bets10