Bets10 Mobil - TıklaBets10 Mobil Adresine Giriş hiç bu kadar kolay olmadı.

İspanya Türkiye Euro 2016 Maçı 17 Haziran 2016

İspanya Türkiye Euro 2016 Maçı 17 Haziran 2016
İspanya Türkiye Euro 2016 Maçı 17 Haziran 2016

Euro 2016 A milli takımımız için kader günü, bugün mutlaka puan için sahaya çıkacak olan A Millilerin maçının yanı sıra sıra 2 önemli 2 karşılaşma daha var; İtalya – İsveç ile saat 16:00 da karşılaşırken günün ikinci karşılaşmasında grubumuzun diğer maçı olan Çek Cumhuriyeti – Hırvatistan karşı karşıya gelecek.

Karşılaşmalar ile lgili önemli notlar;

16:00 İtalya – İsveç ;  İsveç- İrlanda maçında oyundan alınan Celtic’li Mikael Lustig, İtalya maçında oynamayacak gibi görünüyor. Sosyal medyada ”Cam adam” olarak sürekli sakatlanmasıyla bilinen ve eleştirilen Lustig ” Tabi ki moralim bozuldu, ama ciddi bir şey olmaması içimi rahatlattı. Şuan tak yapmak istediğim rehabilitasyonuma konsantre olup en kısa sürede geri dönmeye çalışmak.” dedi

İtalya futbol federasyonu twitter hesabından, ufak bir parmak sakatlığı bulunan ve Belçika maçında darbe alan,bu sorunlardan dolayı antrenmanı kaçıran Graziano Pelle’nin ”Ayağına aldığı darbe nedeniyle Pazartesi günü bir takım testler yapıldı. Bu testlerin sonuçları negatif.” Şeklinde paylaşımda bulundu.

19:00 Çek Cumhuriyeti – Hırvatistan ; Hırvatistan- Hırvatistan kaptanı tecrübeli oyuncu Darijo Srna, babasının cenaze töreninden sonra geri döndü ve kadroya katıldı.

22:00 İspanya Türkiye ;  Mehmet topal ve Gökhan gönül bugün antrenmanlara katıldılar ve ikisi de İspanya karşısında oynamaya hazır görünüyor.

Bugün için tahminlerimiz:

16:00  İtalya – İsveç : İtalya kazanır 

19:00 Cumhuriyeti – Hırvatistan : Hırvatistan kazanır

22:00 İspanya Türkiye : Beraberlik

Oyunlarınızı bets10 da gerçekleştirin, paranızı katlayın.